Український zaloguj się zarejestruj się w bazie

Zakładanie konta

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w DK Partner wypełnij poniższy formularz aplikacyjny. Pozycje oznaczone gwiazdką * są polami obowiązkowymi i bez ich wypełnienia formularz nie zostanie wysłany.

Administratorem wszystkich danych osobowych jest DK Partner Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji.

Po poprawnym wypełnieniu i wysłaniu formularza na adres mailowy otrzymasz potwierdzenie złożenia aplikacji wraz z linkiem do edycji przesłanych danych. W każdej chwili możesz wycofać swoją aplikację - szczegóły znajdziesz w mailu potwierdzającym.

W kolejnym etapie rekrutacji skontaktujemy się telefonicznie/mailowo z kandydatami, których profil będzie zgodny z aktualnymi potrzebami rekrutacyjnymi.


Branże:
Stanowiska:
Charakter szukanej pracy
Preferowane godziny pracy
Gotowość do pracy

Rozpocznij od określenia miejsca, w którym szukasz pracy. Po wybraniu województwa wyświetlone zostaną nasze aktualne oferty pracy, na które możesz aplikować. Jeśli nie znajdziesz oferty dla siebie, określ inne lokalizacje i stanowisko, które Cię interesuje i dodaj je do aplikacji.login musi mieć co najmniej 4 znaki długości. Dozwolone znaki to litery, cyfry oraz - i _
hasło musi mieć co najmniej 7 znaków długości.
Dane osobowe
- -

Dane adresowe


Dane kontaktowe

Nie masz CV ? Wypełnienie dalszej części formularza pozwoli Ci wygenerować / stworzyć profesjonalne CV do wydruku lub zapisania w formacie pdf – gotowe, by rozesłać do pracodawców!
Kliknij i zobacz, jak może wyglądać Twoje CV!

Kliknij aby uzupełnić dodatkowe informacje o sobie
Kliknij aby uzupełnić dodatkowe informacje o sobieWybierz datęUsuń datę Wybierz datęUsuń datę

Znajomość języków obcych:
Zatrudnienie
Dodaj referencje - wczytaj plik/skan lub wypełnij pola referencji poniżej:
Historia zatrudnienia:
Wybierz datę Wybierz datę
Dodatkowe informacje

Plik CV


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione, kod HTML zostanie zignorowany
2016-08-30

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy w Łodzi. Poszukujemy osób na różne stanowiska pracy!

 
2014-06-10

Vestibulum feugiat nec nisi ac viverra. Fusce posuere malesuada erat, sit amet egestas augue sagittis ut. Etiam blandit pellentesque nibh. Suspendisse euismod, eros ut vestibulum convallis, ante risus hendrerit dui,

KandydatPracodawcaDK PartnerKariera w DK PartnerKontakt
© 2021 DK Partner Agencja Zatrudnienia